İade
 • İade Çeki Nedir ?

  İsterseniz iade etmek istediğiniz ürün tutarı kadar iade çeki ürün elimize ulaştıktan sonra ki 2 iş günü içerisinde tarafınıza tanımlanabilir. Sistemde kayıtlı e-posta adresinize yönlendirilecek olan bu kodla yeni siparişlerinizi çok daha hızlı oluşturabilirsiniz. İade çekiniz 1 yıl aktif olup tek seferlik kullanıma mahsustur. Her siparişte yalnızca bir indirim kodu kullanabilirsiniz.

 • Ürün değişimi yapabilir miyim ?

  Markaesarplar.com dan satın almış olduğunuz tüm ürünlerde değişim hakkında sahipsiniz.

  İade ve Değişimlerde TÜM KARGO ve KAPIDA ÖDEME bedeli ziyanı müşteriye aittir.

  Aras Kargo ile Ürün karşı taraf ödemeli olarak markaesarplar.com a ulaştırılır.

  Gerekli kontroller yapıldıktan sonra KARGO BEDELİ bakiyeden düşülerek tarafınıza kalan tutar aktarılır.

 • markaesarplar.com’da koşulsuz iade hakkınız olduğunu biliyor musunuz ?

  Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade hakkına sahipsiniz. Ürünü bize ARAS KARGO ile göndermeniz gerekmektedir.

  İade ve Değişimlerde kargo bedeli müşteriye aittir.

  Aras Kargo ile Ürün karşı taraf özdemeli olarak markaesarplar.com a ulaştırılır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra KARGO BEDELİ bakiyeden düşülerek tarafınıza kalan tutar aktarılır.

 • İade Kapsamı Dışında Kalan Ürünler?

  Değişim yada iade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış,paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.Kullanılmış,paketi hasar görmüş,varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iaderler kabul edilmeyecektir. Bu durumda kargo ücreti markaesarplar.com tarafından karşılanamayacaktır.

  İade yapılacak ürünlerde fatura mutlaka tarafınıza gönderilen 2 suret ile yapılmalıdır.Aksi halde ürün tarafınıza iade edilecektir.

 • İadelerde dikkat etmeniz gereken noktalar ;

  1-Ürünü beğenmediğiniz ya da bedeni olmadığı takdirde ürünü iade edebilir başka bir bedeni veya rengini almak istediğinizde tekrar sipariş oluşturmalısınız.

  2-İadelerde ve değişimlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.
  3-Ürünü bize gönderirken faturanın iki nüshasını da göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdir de iade işleminiz gerçekleştirilmeyecektir.
  4-Eğer ürününüzü kapıda ödeme ile almışsanız; faturanın arka yüzünde bulunan aşağıdaki bilgileri doldurun:

  Hesap Sahibinin: Adı, Soyadı, IBAN NO, Banka Adı

 • İadem Ne Zaman Gerçekleştirilecek ?

  İadeniz bize ulaştığı zaman iade işleminiz ile ilgili size SMS ile bilgi verilecektir. Kredi kartı ya da kapıda ödeme ile yaptığınız tüm alışverişlerde kargonun bize ulaşma süresi 1-3 iş günü, iade birimimizden gerekli tespitlerin yapılması, müşteri hizmetlerimize ve ardından muhasebe departmanına bilgi verilmesi gibi 3-5 günlük bir süreci lütfen göz önünde bulundurunuz.

  İadenizin onaylanmasının ardından size iadeniz ile ilgili durum bilgisi mail ile bildiriliyor ve ürün bedelinizin geri ödemesini 1 hafta maksimum 20 iş günü içerisinde yapıyoruz. Alışverişinizi kapıda ödeme ile yaptıysanız sizin iade talep formunda ileteceğiniz IBAN numarası, hesap sahibinin adı ve soyadı ve banka bilgilerinin bulunduğu hesabınıza, iadeniz onaylandıktan sonra ödemesi 20 iş günü içerisinde yapılacaktır. İadeniz yapıldıktan sonra bir gün içerisinde hesabınıza geçecektir.
  Kredi kartı alışverişlerinizde ise yapılan iadenin ekstrenize yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak değişebiliyor. Bu süreç her bankanın kendine özel uygulaması olup, Markaesarplar.com un bu sürece herhangi bir müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartı ekstrenize yansımasında yaşanan gecikme ile ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.